FOTO: CR7 nazuje kopny v barvách Sportingu Lisabon! Novinku mu ušila Nike

1
2
3
4
5
6

4173


Nedaří se mu, nedává branky, není prostě ve své kůži. Co s tím? CR7 se rozhodl pro změnu: v příštích dnech totiž Cristiano Ronaldo nazuje nový model kopaček. Ušila mu je firma Nike.

Portugalec v posledních utkáních kopal ve vytuněné verzi Mercurial Superfly fialové barvy, kterou Nike zařadila do balíčku Floodlights. Naposledy boty nazul ve víkendovém utkání proti Leganes, ve kterém se střelecky neprosadil. Teď CR7 “přesedlá” na nejnovější model Nike.

GALERIE: Hráči Barcy fasovali nová fára! Nejdražší kousek si odvezl Brazilec Neymar

Jedná se o Mercurial Superfly V, pro něhož kreativci zvolili tmavě zelenou barvu, podrážka je pak bílá, loga výrobce, vložka a špičky kolíků fosforově zelené. Proč právě takové provedení? Jde o odkaz na rok 2003, kdy CR7 zazářil v dresu Sportingu a vysloužil si přestup do Manchesteru United.

“Tuto událost oslavujeme inovativními kopačkami Nike v tmavě zelených odstínech inspirovaných barvami původního klubu Cristiana Ronalda, s neonově zářivými prvky symbolizujícími jeho zářivý talent,” píše na svých stránkách Nike.

A čím jsou kopačky výjimečné? Boty se díky novému svršku Flyknit a vláknům Flywire stávají součásti nohy, a dovolují tak perfektní přilnavost. Svršek kopačky zase disponuje technologií ACC, která zajistí maximální kontrolu nad míčem za každého počasí.

Neymar je lepší než CR7 a Premier League se nemůže s La Ligou rovnat, tvrdí boss Barcy

Nově zpracovaná anatomická podešev je oproti předešlé verzi tvořena nylonem, tím se získala až o 40 % menší hmotnost, ještě lepší flexibilita, citlivost a odolnost. Kopačky se objeví v obchodech 10. listopadu, cena se pohybuje kolem devíti tisíc korun.

DALŠÍ FOTKY NAJDEŠ NA NÁSLEDUJÍCÍCH STRÁNKÁCH