Fantastický Weidenfeller! Minutu bušil Liverpool do obrany Dortmundu! Německý gólman vytáhl 3 úžasné zákroky

1906

Weidenfeller zákroky

Pikantní utkání mezi Liverpoolem a Dortmundem slibovalo skvělou show. Klopp se vrátil do svého milovaného Dortmundu, tentokrát v roli soupeře.

Hráči se ještě rozcvičovali, když fanoušci obou klubů spustili hromově známou hymnu “You’ll Never Walk Alone”! Úžasný zážitek ještě před výkopem.

Samotné utkání nakonec dopadlo smírně 1:1. Nejprve nedůslednou obranu domácích potrestal pohodově Origi. Po poločase srovnal Hummels.

V utkání bylo k vidění několik zajímavých momentů a šancí. Zejména minutový nátlak Liverpoolu stál za to! Obrana Dortmundu nevěděla kam dřív skočit. Gól visel ve vzduchu. Weidenfeller však zachytal světově! Parádní akce a ještě lepší zákroky