Fantastický Vardy! Na hřišti byl 3 minuty a už vyučoval! Nádhernou patičkou potupil Neuera

9513

Nádhernou premiérovou trefu za reprezentaci Anglie si připsal Jamie Vardy. V přátelském zápase Německo – Anglie se prosadil patičkou a poslal Neuera na párek.

Utkání měli domácí skvěle rozehrané. První gól si připsali ve 43. minutě po nádherné pumelici Kroose. Další branku na konto Německa připsal Gomez. Po jeho brance se však do hry zapojila Anglie a nasadila k mocnému obratu.

Nejprve se trefil z úhlu a ještě mezi obránci Kane. Šťastný gól však Anglii nestačil a přidala na obrátkách. V 71. minutě přišel na hřiště Vardy a již za tři minuty se radoval ze vstřelené branky.

Vardy se v pokutovém území rychle zorientoval a letící míč usměrnil patičkou za záda Manuela Neuera. Dokonalý obrat Anglie dokončil v nastaveném čase Dier a stanovil tak konečné skóre utkání na 3-2 pro Angličany.