Fanoušci ARSENALU zůstali jako opaření! Během prohlídky stadionu jim řekli, že klub v létě opustí tato HVĚZDA!


4320


Skupinka mladých turistů a fanoušků Arsenalu zůstala po prohlídce Emirates Stadium před pár dny jako politá horkou vodou. Člověk, který je po domově Gunners prováděl jim totiž prý během cesty řekl, že Alexis Sanchez v Londýně neprodlouží kontrakt a v létě odejde.

Bývalá hvězda Barcelony se vrací domů! Chci se vrátit domů a nic mě nezastaví, prohlásila

Chilskému forvardovi končí v létě 2018 smlouva a díky tomu, že zatím nebyla veřejnost o jejím možném prodloužení informována, množí se všemožné spekulace. Podle médií má o hvězdu Arsenalu, která na Emirates přišla před 3 lety za 43 milionů eur z Barcelony, zájem hned několik klubů.

V jejich čele pak mají být Juventus, PSG a nebo některý z movitých čínských celků. Těžko říct, co se momentálně honí hlavou samotnému Alexisovi. To ovšem neplatí o jeho nohách, které jsou nyní v životní formě.

S největší pravděpodobností bude totiž tahle sezona pro Chilana tou nejgólovější. Sanchez už zaznamenal 17 ligových branek (díky čemuž vede tabulku střelců) a jen o 2 zásahy víc si připsal ve své poslední sezoně v dresu Barcelony, která pro něj je zatím tou rekordní. Jeho tržní hodnota je podle Transfermarkt.com 65 milionů eur.