Fabregas: ,,Zapomněl jsem, jak hrát fotbal.” Co se stalo s hvězdou Chelsea?


3263


Chelsea v této sezóně nezažívá zrovna nejlepší část ve své klubové historii. Po skvělém minulém roce a zisku titulu se Londýnský klub potácí ve středu tabulky. Hráči si totiž na začátku soutěže nerozuměli a tým na to doplatil.

Hlavní příčinou toho všeho byl Jose Mourinho. Klub se tedy rozhodl jednat a zkušeného portugalského kouče odvolal z funkce. Hráči si poté začali na hřišti rozumět a klub tak sezónu zachrání možná i s vidinou evropských pohárů. Jak by se mohli kvalifikovat ze středu tabulky do Evropy? Více čtěte ZDE.

Hráči však pod Mourinhem hráli opravdu mizerně. Jeden z nich dokonce prohlásil, že “zapomněl hrát fotbal”. Byl to Cesc Fabregas. V rozhovoru si na Mourinha postěžoval. Nyní již Fabregas hraje dobře a Chelsea se z herní mizérie dostala.

,,Měl jsem takový moment, kdy jsem byl v posteli a řekl své ženě vedle mě, že jsem zapomněl hrát fotbal. Nebylo to mnou, tím jak jsem hrál. Prostě jsem měl míč a nevěděl jsem co s ním. Upřímně to bylo hodně těžké,” řekl Fabregas. To vše se pak podle něj změnilo s příchodem nového kouče.

https://www.youtube.com/watch?v=N4f4KM7d3q8