Exkluzivní novinka: Edice Nike “What The Mercurial” Proč mají být nejlepší ze všech? V čem je jejich kouzlo?

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

6146


Nike přichází s absolutní světovou novinkou! Nike Mercurial Superfly SE FG z edice “What the”. Tyhle ty revoluční střelky mají být lepší než kdykoli předtím!

Legendární série! I takhle by se dala nazvat edice Mercurial od Nike.

Vše začalo roku 1998, kdy byly první Mercurial oceněny pro svůj radikální design. Odstartovala se doslova kopačková revoluce. Rok, co rok se Nike Mercurial řídí heslem “nepředvídatelný”, protože nejlepší z nejlepších sportovců (u fotbalistů to platí dvojnásob) jsou právě ti, co jsou nepředvídatelní. Každá nová edice odrážela tehdejší dobu a neustále se přizpůsobovala.

“What the” edice má být úplně ta nejlepší!

A bodejť by ne! Nejenže si na jedné kopačce představíme všech 16 dosavadních Mercurial zbarvení. Nike také převzal ze všech předchozích edicí to nejlepší. Pokud však preferujete jinou značku, nezoufejte! Máme pro vás další kopačky za výhodné ceny.

Tohle je zkrátka nová éra!

Díky technologii Flyknit se kopačka stává součástí nohy. Tato technologie připomíná pavučinu, čímž je přilnavost k noze víc než dokonalá. Vnější vrstva kopačky je obohacena technologií ACC. Ta vám zajistí kontrolu nad míčem za jakéhokoliv počasí. Tyhle kopačky snesou jak pevný přírodní povrch, tak deštivé až blátivé podmínky.

Jak si správně vybrat kopačky a jaké druhy kopaček vůbec existují? Poradíme vám, jak se v nabídce zorientovat a při výběru nechybovat.

Dalším zlepšením je hmotnost. Technologie NikeSkin eliminuje zbytečné vrstvy, aby byl kontakt s míčem co nejlepší. Nike Mercurial Superfly SE váží pouhých 193 gramů. Pohodlí pro nohu zajišťuje technologie Dynamic Fit Collar.

A jak je to tedy s tím designem? Edice “What the” mapuje všechny předešlé edice, takže je kopačka jakoby sešita ze všech 16 designů, z kterých je složeno také logo.

Kopačky jsou uloženy ve speciální  “What the Box” krabici. Ta je také retrospektivně zbarvená na vnitřní straně.

Na boty dostane speciální vak. Na tom je zase ikonicky zobrazena časová osa všech Mercurial kopaček.

Jelikož je Mercurial edice nesmírně rozmanitá, tak si na dalších stránkách představíme výjimečnost předešlých edic. A že jsou to opravdu stylové kusy. No posuďte sami.