Dva hasiči zpackali ticket na začátku sezóny! Nepozornost jim však vydělala balík!


6556


Každého sázkaře by potěšilo, kdyby se při vsazení spletl, ale jeho omyl nakonec znamenal správnou trefu a zisk obrovského množství peněz. Přesně takový příběh se odehrál anglickým hasičům Jordanovi Wrightovi a Mitchellovi Baldockovi.

Tyhle typy dneska letí! Nejsázenější zápasy stručně a přehledně!

Jejich nehorázný omyl (který si umíme vysvětlit jen tak, že při sázce byli opilý) znamenal zisk velkých peněz. Hasiči z města Essex měli pořádné štěstí v neštěstí. Šli si totiž vsadit na Leicester v zápase úvodního kola proti Sunderlandu.

To by ještě nemuselo nic znamenat. Hasiči si však vsadili svých pět liber na kurz 2000:1. Mysleli si při tom že sází na zápas proti Sunderlandu.

Každému normálnímu sázkaři dojde, že udělali chybu a kurz znamenal samozřejmě příležitost jinou. 2000:1 byla sázkou na to, že Leicester vyhraje titul.

Nespoléhej na štěstí! Vsázej podle odborníků. Detailní rozbory zápasů ZDARMA!

Světe div se, po roce si hasiči mohli dojít pro vyplacení výhry 10 000 liber. V přepočtu si tak za vsazených 150 korun přišli na necelých 350 000.

Podle zprávy BBC si již hasiči rozmysleli, co s penězi udělají. Oba hodlají investovat do businessu a chtějí své peníze zhodnotit ještě více. Hasič Wright navíc prý plánuje navštívit Las Vegas.

Nechceš riskovat? Využij bezrizikovou volnou sázku v hodnotě 750 Kč!