‘Dostane Rooneyho #10!’ Hvězda Realu míří na Old Trafford. Co to znamená pro kanonýra Red Devils?


13824


Jako hotovou věc vidí anglická média odchod Waynea Rooneyho z Manchesteru United. 31letý forvard a kapitán Red Devils má sice na Old Traffordu platnou smlouvu do léta 2019, přesto by měl přenechat své místo, a také číslo, nové posile. Tou má být Kolumbijec James Rodriguez.

Blázen FELIPE MELO znovu úřadoval. Po jeho bitce museli na hřišti zasahovat těžkooděnci!

Už v zimě byl anglický velkoklub údajně velmi blízko k podpisu Jamese, který si ale nakonec pobyt na Santiago Bernabeu prodloužil. Otázkou je na jak dlouho. 25letý univerzální záložník v letošní sezoně ani zdaleka nedostává tolik prostoru, kolik by si sám přál, a měl by tak být nakloněn odchodu.

Výsledek obrázku pro james rodriguez 2017

Jeho přestup si navíc přeje samotný boss Man United José Mourinho, který jej vidí, jako dokonalou náhradu za Rooneyho, jenž byl spojován s odchodem do Číny nebo USA. Příchod zanedlouho 26letého Kolumbijce ovšem může být velmi nákladnou záležitostí.

A to už jen z důvodu délky jeho aktuálního kontraktu (do roku 2020) nebo přestupové částky, kterou za něj před třemi lety vynaložil Real. V Anglii by jej čekala nová výzva a především portugalským trenérem slibovaná herní vytíženost.