Dokázal naštvat miliony fanoušků Barcelony i Arsenalu! Aneb Arda Turan v dresu Gunners


16510


Tohle opravdu nikdo nečekal. Přestupové okno řešící hlavně přesun Paula Pogby zaznamenalo v pozadí velký přestup. Barcelonský Arda Turan přestoupil do Arsenalu. Jenomže ne tak docela. Jak to vlastně celé bylo a je?

Arda Turan měl být turecký fotbalový král. Vše se ale ukázalo jako smělé plány přitažené za vlasy. Když hrával v dresu Atletika, byl hvězdou. Sáhla po něm proto Barcelona a od Ardy se čekalo hodně. Jenže jak už to tak bývá, někdy vše nejde úplně podle plánů.

Turan se na Camp Nou trápí. Nenašel svoji bývalou formu a je ve velkém stínu hvězdného tria MSN. Dokázal vsítit pouze dvě branky ze svých osmnácti startů. Bylo by jich rozhodně víc, ovšem Barcelona měla až do ledna 2016 zákaz přestupů a Arda nesměl v jejich dresu nastoupit.

Jeden příznivec Arsenalu si tak dal pět a pět dohromady a dokázal pomocí photoshopu oklamat miliony fanoušků jak Barcelony, tak Arsenalu. Ardu Turana převlékl do dresu Arsenalu. Španělské deníky Sport a Marca totiž mnohokrát oznamovaly, že by se mohl stěhovat do Londýna.

dsd sdff

Twitter okamžitě reagoval na fotografie a stvrzoval přestup Turana k Arsenalu. Barcelonští byli naštvaní, že přestoupil.

Ale poté si bystří příznivci všimli, že si z nich dělá někdo jen velikou srandu. Ovšem v noci na dnešek byla řada příznivců napálena. Arda byl považovaný za hráče Arsenalu. Poté co bylo jasné, že je to fake, byli naštvaní příznivci z Londýna. Je pravdou, že by se Gunners hodil podobný hráč.