Do 59. minuty Plzeň prohrávala se Zlínem 0:1! Potom se začaly dít zajímavé věci

7854

viktoria plzen - zlin

V utkání mezi Zlínem a Plzní se děly prapodivné věci. Plzeň prohrávala do 59. minuty 0:1. Nakonec však utkání otočila a zvítězila 2:1, avšak neprávem.

Nebylo co řešit, Viktoria Plzeň byla papírovým favoritem v tomto utkání a pokud si chtěla udržet náskok před Spartou musela bezpodmínečně vyhrát.

Utkání se ale nevyvíjelo dle předpokladů a už v 9. minutě šli domácí do vedení díky brance Poznara. Zlín držel vedení až do okamžiku, kdy začali úřadovat sudí.

V 59. minutě se prokličkoval do vápna Petržela a srovnal. Ono by na tom nebylo nic zvláštního, kdyby ještě předtím prokazatelně nezahrál rukou. Toho si všimli snad všichni na stadionu. Jenom páni rozhodčí v čele s hlavním Patákem nereagovali a gól uznali. Ale jak je to možné? Vždyť pomezní sudí na onu zmiňovanou ruku přímo hleděl.

Každopádně to nebylo vše. Hlavní slovo si vzal pan Paták osobně.

lol

Jelikož se tohle rozhodnutí logicky domácím nelíbilo, začali protestovat u hlavního sudí Patáka. Ten své rozhodnutí nezměnil, naopak zlínské ještě dorazil. Z několika protestujících si vybral Matejova a udělil mu žlutou kartu. Jelikož Matejov už jednu žlutou měl, následovala červená karta. Zlínský bek se tedy pakoval ze hřiště.

Oslabení domácí už se po dvojitém KO nevzpamatovali a Plzeň nakonec vstřelila v 74. minutě rozhodující gól.

Tento zápas vyvolal vlnu nevole mezi fanoušky. Hlasitě se ozývají pak ti sparťanští. Tohle je například twít z fake profilu Zdeněka Ščasného.

lol

Znechuceni jsou nejen fanoušci. Na Patákův účet se vyjádřil i Jirka Štajner.

lol

Takových to reakcí je momentálně plný internet. Opět se nabízí paralela mezi Viktorií Plzeň a Barcelonou. Nejenže mají podobné dresy. Oba týmy vedou ligu a u obou mají fanoušci pocit, že jim rozhodčí pomáhají.