DIEGO COSTA promluvil o přestupu z Chelsea! Kde by byl ochotný odejít?

3604

Španělský reprezentant patří mezi hlavní opory týmu Chelsea! A hlavně je hlavní palební silou! Jako jediný se z řad Chelsea prosadil ve finále FA Cupu bohužel ani to nestačilo na vítězství. Arsenal porazil Chelsea 2:1 a Wenger se tak může radovat.

Hned po zápase zamířil Costa k novinářům kde se vyjádřil ke své budoucnosti v Chelsea. Kolem Diega Costa poslední dobou lítají spekulace o přestupu do Číny.

Vím, že Chelsea chce prodávat  některé hráče, ale já jsem vedení řekl, že s klubem mám ještě dvouletý platný kontrakt a nemám v plánu jít někam jinam. Pokud by jsem si hledal jiné působistě, bylo by určitě v Evropě a oni o tom ví. Mám platnou smlouvu, kterou chci dodržet, ale pokud se situace v klubu změní tak, že budu mít menší šanci hrát pravidelně, protože trenér dá více prostoru jinému útočníkovi, budu muset z klubu odejít. Ale pouze do týmu, který si sám vyberu. Každý ví, který klub je můj oblíbený, není to žádné tajemství. Pokud se budu muset stěhovat, tak jedině do Španělska. Nemyslím si ovšem, že odejdu, je pravděpodobnější, že zůstanu v Chelsea. Ale pokud mě klub prodá, ví kam budou směřovat moje kroky,” Vyjádřil se Diego Costa.

Ačkoliv Chelsea ve finále prohrála tak se Costa zachoval velice sympaticky. Arsenalu popřál k vítězství v FA Cupu.

Arsenal skóroval první a v prvním poločase mohl přidat i druhý gól, ale my jsme v druhé 45-minutovce vyrovnali. Potom ovšem přidali druhý gól. I takový je fotbal, chtěl by jsem Arsenalu pogratulovat k velmi dobrému výkonu.