Depay trošku nezvládal! Za stavu 3-0 se pustil do Walkera! Bitka při zápase Tottenham – Manchester United

5350

Hodně hektické byly poslední minuty na White Hart Lane. Za stavu 3-0 pro domácí ujely Depayovi nervy a pustil se do Walkera.

United dlouho odolávali útokům Spurs. United si za celý zápas připsaly pouhou jednu střelu na branku Tottenhamu.

Zápas dlouho vypadal na bezbrankovou remízu kvůli pevným obranám, nakonec však přišly tři těžké údery Tottenhamu. V 70. minutě se trefil Alli. Za následujících 6 minut bylo vymalováno po trefách Alderweirelda a Lamely.

Hostující hráč Memphis Depay nezvládl tlak na jeho tým a po jednom ze soubojů se pustil do soupeřova hráče. K oběma se seběhli ostatní aktéři a tlačili hráče od sebe. Rozhodčí nakonec udělil na obou stranách po žluté kartě.