Děkovačka, která nemá obdoby! Nejvěrnější fanoušci Baníku připravili hráčům krásnou oslavu vítězství


12430


Trest zněl jasně. Proti Budějovicím budete bez fanoušků. To však baníkovce nijak nezastavilo, po zápase si připravili pro své hráče bouřlivou děkovačku.

Po řádění fanoušků Baníku při zápase s Opavou dostal klub trest. V domácím zápase proti Budějovicím budou tribuny uzavřeny. Baníkovci jsou ale z jiného těsta, nějaký trest je nezastaví.

“Nemůžeme na stadion, tak půjdeme fandit před něj.” Jak řekli, tak i učinili. Několik stovek se jich sešlo před vítkovickým chrámem, kde podporovali klub svého srdce aspoň na dálku. Baník nakonec vybojoval těsné vítězství 3:2.

Dimitri Payet okouzlil Anglii! Sólem přes 5 hráčů zachránil West Hamu bod

Kdo by si pomyslel, že tímto vše skončilo, šeredně by se zmýlil. Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. A tak se hráči sebrali a šli si užít oslavy před stadion, kde na ně čekali jejich věrní příznivci. A že to bylo opravdu parádní slavení.

Tomu se říká podpora klubu. Ano, je pravda, že mají baníkovci za sebou plno škraloupů a problémů, ale jejich věrnost se jim upřít nedá. Klub sice padl do druhé nejvyšší soutěže, ale i přes to má Baník na české poměry nadstandardní podporu. Troufám si tvrdit, že sestup fanoušky semkl ještě víc. Těžko najít v naší zemi podobný klub jako je Baník. V tomto ohledu by si ostatní fanouškovské ekipy měly vzít příklad.