Definitivní KONEC! JAMES opouští Bílý balet a míří na Old Trafford.


10731


Okolo Jamese se už dlouho pohybovali spekulace o tom, že má v létě odejít. Nejprve to byla Chelsea… následně měl nakonec zůstat. Ovšem konec spekulací je tady!

James je mnohdy považován za jednoho z nejlepších záložníků světa. Byla to pro něj jako pohádka… Zazářil v roce 2014 na MS a z Monaca přestoupil do svého vysněného klubu Realu Madrid. Časem se však ukázalo, že to až taková pohádka není.

Od doby co vede Los Blancos francouzský kouč Zinédine Zidane se Jamesovi nedostávalo dostatek prostoru na hřišti. Hráč jako je James ovšem potřebuje pravidelně nastupovat a právě tam nastal bod zlomu. James se dožadoval většího prostoru na hřišti… ten ovšem nedostal. Do toho přišli neshody se Zidanem a vedením klubu.

Jeho trápení se rozhodl ukončit anglický gigant Manchester United! Red Devils za něj nabízejí cca 75 miliónů eur. James se dohodl s United na čtyřleté smlouvě.

Zajímavostí je to, že Jamesův agent Jorge Mendes je zároveň zástupcem kouče Manchesteru United Josého Mourinha.

Loučení bylo dojemné a fanoušci to nesou těžce.

Hned prvním signálem bylo gesto při střídaní kdy James opouštěl hřiště v 60. minutě. Nešlo se nevšimnout slz v jeho očích a smutný výraz v obličeji. Fanoušci si toho okamžitě všimli a tak mu všichni tleskali ve stoje. Byl to Jamesův poslední zápas na Santiago Bernabéu.