DE GEA: V létě opouštím UNITED! Oznámil španělský gólman vedení Manchesteru. Nové informace vyplouvají na povrch


6287


Španělský deník Marca nedávno zveřejnil informace o tom, že se 26letý gólman definitivně rozhodl opustit United a v létě chce co nejdříve odejít. Už moc dobře známou informací je ta, že o tohoto gólmana má velký zájem španělský gigant Real Madrid. Ale co je na tom pravdy?

Odchovanec Atlética Madrid byl horkým zbožím už ve 20 letech. Bitvu o jeho podpis nakonec vyhrál Manchester United, který za něho zaplatil 25 miliónů eur.

Z De Gey se časem stal jeden z nejlepších brankářů světa a zájem o něj projevil Real Madrid. Na odchodu do tohoto klubu byl už v roce 2015. Tehdy se bohužel nestihly vyřídit papíry k přestupu. Na Old Trafford dorazily minutu před koncem přestupového okna.

Z Madridu zní: Nehodláme udělat stejnou chybu 2x! Přestup chceme zařídit co nejdříve a už teď na tom intenzivně pracujeme. De Gea se přestupu nebrání a tak je dost možné že zamíří právě do Madridu. Podle posledních informací se De Gea do Madridu vydal už v dubnu. Kdy měl s vedením jednat o podmínkách k přestupu.

„Odcházím z United. Nemůžu vám říct kam protože to ještě není jisté. Mám několik nabídek, ale preferuji Real Madrid,“ Vyjádřil se De Gea k spekulacím.

Manchester United za tohoto gólmana požaduje částku 80 miliónů eur. V přepočtu cca 2,2 miliardy korun. Což by ho učinilo nejdražším gólmanem světa.