De Gea skutečně odejde! Tuto nabídku by odmítl jen opravdový blázen


27826


Kdo by čekal, že se španělský brankář David De Gea působící v barvách Rudých ďáblů, bude stěhovat do Realu, byl by na velkém omylu.

Arsenal v létě posílí čerstvý mistr Evropy! Jak toto jméno zahýbe se sestavou Gunners?

Podle britského deníku INDEPENDENT se totiž do boje o tohoto šestadvacetiletého rodáka z Madridu vložilo vedení italského AC Milán, které pod čínskou taktovkou disponuje opravdu velkorysým účtem.

Vedení milánského klubu mělo už dokonce kontaktovat Rudé ďábly s nabídkou na hranici 45 milionů liber, tu však klub z Old Trefford okamžitě odmítl.


To však čínské investory neodradilo a podle několika zdrojů se zrodila nabídka, kterou by odmítl jen opravdový šílenec. David by si v Miláně přišel na rovných 300 000 liber týdně, měl by jisté místo v základní sestavě, a za každé čísté konto by mu na účet připluly velmi tučný bonus.

Otázkou však zůstává, proč chce vedení AC angažovat De Geu z United, když jeho svatyni střeží italský zázrak Gianluigi Donnarumma.

I na tuto otázku má deník INDEPENDENT odpověď. Podle něj se totiž teprve osmnáctiletý talent Donnarumma dohodl s vedením Realu na brzkém přestupu, a tak se vedení italského giganta snaží rychle najít náhradu.