Další rána do kariéry Marca Reuse! Zkazí mu tato nepříjemnost přestup k anglickému gigantovi?


7912


Je jedním z nejlepších hráčů současnosti, má však obrovskou smůlu, která mu hází pod nohy jeden klacek za druhým. A jinak tomu není ani tentokrát…

Nejkrásnější brankářský zákrok sezóny? Bývalá hvězda Premier League vytáhla opravdu parádní kousek

“Do pr*ele,” přesně tuto větu si musela říkat hvězda Borussie Dortmund Marco Reus poté, co v zápase s Leverkusenem utrpěl další zranění, které jej vyřadí ze hry na delší dobu.

První zprávy dokonce mluví až o 5 týdnech mimo hru! Jediné, co může zraněného záložníka těšit je fakt, jeho tým nakonec vyhrál vysoko 6:2.

Mělo by se jednat o natržený stehení sval, což není žádná sranda. Toto nemilé zranění by mohlo zkomplikovat jeho zatím nepotvrzený přestup do anglické ligy, kde se o něj aktivně zajímá londýnský Arsenal.


Ten na něj podle německého deníku Bild dokonce už poslal oficiální nabídku v hodnotě 32 milionů liber, ke které se zatím vedení Dortmundu nevyjádřilo.

Marco je jedním z nejlepších ofenzivních záložníků současnosti. Byl bych opravdu moc rád, kdyby oblékal náš dres, proto chci udělat vše pro to, aby se tak stalo,” prohlásil v lednu Wenger.