Čtvrt MILIARDY ročně nabízí BARCELONA tomuto hvězdnému trenérovi! Kdo převezme po Enriquem kormidlo?


6276


Barcelonu po této sezoně opustí její dosavadní kouč Luis Enrique a média už řeší, kdo po 46letém stratégovi na Nou Camp přijde. A vypadá to, že v Katalánsku už mají jasno. Nástupcem někdejšího kouče AS Řím nebo béčka Barcelony by mohl být Massimiliano Allegri. 

Chyby v boji o MISTROVSTVÍ SVĚTA se neodpouštějí. FIFA doživotně zakázala činnost africkému sudímu!

Tahle možnost je zajímavá i z toho pohledu, že aktuální kouč Juventusu proti Barce trénoval svůj klub nedávno ve finále Ligy mistrů a za dva týdny se oba klubu střetnou znovu – tentokrát v rámci čtvrtfinále nejprestižnější klubové soutěže světa.

Trojnásobnému vítězi Serie A (dvakrát s Juventusem, jednou s AC Milán) končí po příští sezoně v Turíně smlouva a bianconeri by samozřejmě rádi, případě, že se jim nepovede kontrakt s 49letým koučem prodloužit, tohoto špičkového lodivoda patřičně zpeněžili.

Na pozoru je také Arsenal, který momentálně řeší budoucnost dlouholetého kouče Wengera. Podle serveru 90min.com je navíc překvapivě hlavním favoritem na nahrazení Enriqueho jeho asistent Juan Carlos Unzué, který na konci 80. let působil v Barceloně dvě sezony i jako hráč.