CR7 zase mění kopny! Za repre bude hrát ve vytuněném modelu Superfly

1
2
3
4
5
6

9722


Nedaří se mu, po zranění se stále nemůže dostat do optimální formy. Cristiano Ronaldo se tak rozhodl vyměnit nádobíčko. Nazuje nový typ kopaček.

Portugalec v posledních utkáních kopal v zeleno-stříbrném modelu kopaček Nike Mercurial Superfly V, který je součástí edice Elite Pack. Teď hlásí změnu.

Minimálně v následujících kvalifikačních zápasech MS bude hrát ve vytuněné verzi Mercurial Superfly fialové barvy, kterou Nike zařadila do balíčku Floodlights. “Dny se krátí a viditelnosti ubývá,” píše na svých stránkách americká firma, proč kolekci vytvořila.

Čím jsou kopačky výjimečné? Boty se díky novému svršku Flyknit a vláknům Flywire stávají součásti nohy, a dovolují tak perfektní přilnavost. Svršek kopačky zase disponuje technologií ACC, která zajistí maximální kontrolu nad míčem za každého počasí.

Červená a bílá, Messi opět mění kopačky. Po zranění nazuje tyhle krásky

Co se váhy týče, nepatří zdaleka k nejlehčím na trhu. 193 gramů je docela dost, na druhou stranu, CR7 nikdy nehrál v extralehkých kopačkách. Nejspíš mu vyšší váha vyhovuje.

Jedná se absolutní novinku Nike, která už je ale k dostání ve vybraných obchodech. I těch českých. Cena se pohybuje kolem osmi tisíc korun.

Další fotky najdeš na následujících stránkách