CR7 zachránil život fandovi Realu, teď se spolu opět setkali


3718


Nebýt jeho, klučina jménem Dawid Pawlaczyk už nejspíš nežije. Velkého fandu Realu Madrid totiž probudil z kómatu hlas Cristiana Ronalda. Teď se spolu opět setkali.

Je to neuvěřitelný příběh. Jako z filmu. V roce 2014 si Dawid Pawlaczyk při jízdě na kole přivodil nešťastný úraz hlavy a upadl do kómatu. A byl to právě Portugalec, který ho na dálku zachránil.

Polský mladík David Pawlaczyc sejde s Cristiano Ronaldo po CR7 ho probudil z kómatu

Polského fandu převezli na specializovanou kliniku. Nic nezabíralo. Probudil se až ve chvíli, když v jeho pokoji běžel v televizi zápas baráže MS mezi Portugalskem a Švédskem. Přesněji řečeno: v okamžiku, kdy CR7 řval jako lev a slavil gól. Prostě zázrak.

Polský mladík David Pawlaczyc sejde s Cristiano Ronaldo po CR7 ho probudil z kómatu

CR7 následně pozval mladíka i s rodinou do Madridu, teď se potkali znova. Real totiž hraje duel Ligy mistrů na trávníku varšavské Legie. “Jeli jsme za Ronaldem šest hodin, ale byla to maličkost, vždyť je to přítel, který nás zachránil,” líčil pro polský tisk otec mladíka.

Neymar je lepší než CR7 a Premier League se nemůže s La Ligou rovnat, tvrdí boss Barcy

Jak naznačují fotografie, setkání to bylo příjemné pro všechny. CR7 s polskou rodinkou poklábosil, ochotně se podepsal, zapózoval před objektivem a pak už si šel plnit klubové povinnosti.