CR7 podepíše doživotní smlouvu! Vydělá tolik, že si nás může koupit všechny


16366


Peněz vydělává tolik, že s nimi klidně může vytapetovat všech dvanáct ložnic svého luxusního sídla v Madridu. A bude líp, jak říká Andrej. CR7 brzy podepíše doživotní smlouvu s firmou Nike.

Cristiano Ronaldo před několika dny potvrdil svou budoucnost na Santiago Bernabeu, kde zůstane minimálně do roku 2021. Dobré zprávy teď dostal také od Nike.

PŘEHLED: 7 legend, které chce napodobit CR7. Všechny válely i po čtyřicítce

Portugalský střelec Realu patří už nějaký čas k hlavním tvářím americké značky. A bude to platit až do jeho smrti. “Úspěšné partnerství mezi Nike a Ronaldem bude pokračovat i v budoucnu,” píše společnost na svých stránkách, přičemž zahraniční tisk poznamenává, že se jedná o doživotní kontrakt.

CR7 se tak stane po legendě NBA Michaelu Jordanovi teprve druhým sportovcem v historii, který získá kontrakt takového rozsahu. “Tohle je moje značka,” poznamenal spokojený Ronaldo.

FOTO: CR7 nazuje kopny v barvách Sportingu Lisabon! Novinku mu ušila Nike

Na kolik si přijde? Podle španělských médií ročně od Nike získá asi 24 milionů eur. Půjde o výrazné vylepšení smlouvy, dosud bral asi třetinu.

S platem v Realu Madrid, který mu také navýšil mzdu, tak bude mít do svých 36 let garantovaný příjem asi 50 milionů eur za rok. Ronaldo si nás tak může koupit všechny…