CR7, pak Bale! Teď se chystá další MEGA přestup z PL do Realu Madrid! Hazard v létě změní dres


5799


Španělská média v posledních dnech neřeší nic jiného. Real Madrid opět otevřel jednání s hlavouny Chelsea a snaží se o podpis belgické hvězdy Edena Hazarda. Tahoun londýnského klubu tak nejspíše kroutí poslední zápasy v dresu Blues.

Pokud někdy odejdu z Barcelony, tak jen do …,prohlásil Neymar

Podobný případ známe již z minulosti. Cristiano Ronaldo si dlouho budoval nálepku jednoho z nejlepších v barvách Manchesteru United. Po triumfech v PL a Lize Mistrů se ozval Real. Nyní je CR7 neodmyslitelnou součástí Bílého baletu.

Gareth Bale byl mladý rychlý a dravý hráč, co dokázal z Tottenhamu udělat jeden z nejlepších anglických kubů. Hlavně jeho výkony v Champions League dokázaly majitelům Madridu, že on na špičkový světový fotbal má. Nyní patří k dalším základním pilířům Realu.

Stejný případ je také Eden Hazard. Skauti Realu Madrid se o belgického reprezentanta zajímali již v mistrovské sezóně Blues pod vedením Mourinha. Další ročník byl ovšem propadák a Hazard šel svými výkony dolů. Nyní patří vůbec k tomu nejlepšímu, co může anglický fotbal nabídnout. Real tak opět otevřel jednání a chce Hazarda podepsat.

Šestadvacetiletý hráč má smlouvu na Stamford Bridge jen do roku 2020. Podle transfermarketwebDiario Gol se má uskutečnit přestup v létě. Přestupová jednání budou začínat na nabídce 75 milionů euro.

https://www.youtube.com/watch?v=hnvCgy_1NJY