CR7 otevírá luxusní hotel! Hosty vítá nápis “Vaše nenávist mě dělá nezastavitelným”

1
2
3
4
5
6

42517


Co bude dělat CR7, až sekne s fotbalem? Na pivko, nohy v teple a sledování Ordinace zapomeňte. Bude hoteliér! Jeho byznys s ubytováním kvete. 

Ronaldo se loni spojil s hoteliérskou společností Pestana Group s cílem vybudovat pod jeho značkou CR7 síť unikátních hotelů. A daří se mu to náramně.

Portugalec nejprve otevřel hotel na rodné Maideiře, teď je na řadě hlavní město Lisabon. V bohaté čtvrti v centru města vyrostl skutečně netradiční hotel.

Supermoderní interiér, nejnovější elektronika, posilovna, masérna, služby osobního trenéra, PlayStation 4 na každém z 82 pokojů. Prostě luxus.


Že se host ocitl u CR7, pozná už ve vstupní hale. Návštěvníky totiž vítá nápis: “Vaše láska mě posiluje. Vaše nenávist mě dělá nezastavitelným.” Citát dokonale vystihuje to, jaká je Ronaldo osobnost a jaký vztah má s fanoušky.

Hvězda Realu investovala do projektu asi miliardu korun a svůj krok si nemůže vynachválit. “Je to vzrušující, úplně jiný svět. Vím, že nebudu hrát fotbal napořád. Myslím na budoucnost své rodiny,” nechal se slyšet CR7.

Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!

Ronaldo teď obrací svou pozornost na Madrid, kde byl měl vyrůst podobný hotel. Následovat má prý New York, kde si CR7 vybral místo nedaleko Central Parku.

CR7 otevřel letos v létě i hotel na Madeiře. Na obrázky se můžeš podívat na dalších stránkách

https://www.youtube.com/watch?v=IIOWdRT7DM8