CR7 není nejlepší, má jasno Bale. Za hráče číslo jedna považuje…


32838


Lionel Messi, Cristiano Ronaldo. Když přijde řeč na nejlepšího fotbalistu, většina fanoušků zmíní jedno z těch jmen. To střelec Realu Madrid Gareth Bale má na věc jiný názor.

S Messim se pravidelně potkává, Ronalda má po svém boku. Moc dobře tak ví, co dokážou. Překvapivě ani Argentince, ani svého portugalského parťáka nepovažuje Gareth Bale za světového fotbalistu číslo jedna.

CR7 prodává Zlatý míč! Ne, nezbláznil se, jde mu přece o peníze

Velšský rychlík totiž obdivuje muže, který nikdy, na rozdíl od výše zmíněných hráčů, nevyhrál žádnou prestižní individuální trofej. “Pro mě je nejlepší hráč, se kterým jsem hrál, Ryan Giggs,” cituje 27letou oporu Realu Madrid španělský deník Marca. A možná tím trochu namíchl Cristiana Ronalda.

Proč právě ikona Manchesteru United? Důvodem není jen to, že je pojí stejná národnost. “Byl to můj hrdina, když jsem byl ještě kluk, on je prostě legenda světového fotbalu,” vysekl Bale poklonu rodákovi z Cardiffu.

CR7 podepíše doživotní smlouvu! Vydělá tolik, že si nás může koupit všechny

Jeho idol nikdy nezískal Zlatý míč, to Bale, který ani letos v nominaci nechybí, věří, že má šanci jej získat. “Mým cílem je vyhrát co nejvíc trofejí. Platí to jak pro Real, tak reprezentaci. Individuální ocenění přijdou později,” věří Bale.

https://www.youtube.com/watch?v=E8o5h5Rezqc