CR7 měl přezdívku Ubrečený, vzpomíná jeho spoluhráč z dětství


23834


Když se daří, vypne hrudník a rozdává úsměvy. Když je to naopak, zuří. A někdy nemá daleko k slzám. Cristiano Ronaldo touží vyhrát každý zápas. Už od dětství.

Portugalský střelec se v posledních letech jako fotbalista změnil, na technické finesy ho už moc neužije. Jde přímočaře za tím nejdůležitějším: brankami a výhrou. Povahově je ale stále stejný, jak potvrzují jeho kamarádi.

CR7 podepíše doživotní smlouvu! Vydělá tolik, že si nás může koupit všechny

“Když neměl míč, brečel. Když jeho tým prohrával, brečel. Chtěl vždycky vítězit,” zavzpomínal na Ronalda coby malého klučinu Ricardo Santos.

Výsledek obrázku pro ronaldo andorinha

Znají se velmi dobře. Poprvé spolu začali kopat do míče před mnoha lety na Madeiře v malém klubu Andorinha. “Jakmile se nedařilo, Cristiano začal plakat. Bylo to tak časté, že dostal přezdívku Ubrečený,” připomněl Santos, který ale na Ronalda nedá jinak dopustit.

7 legend, které chce napodobit CR7. Všechny válely i po čtyřicítce

Už v jeho osmi letech prý bylo jasné, že to dotáhne daleko. Byl jiný než ostatní. Nade všemi vyčníval. “Byl rychlý, střílel hodně branek a měl skvělé driblovací dovednosti,” chválil Santos Ronalda.

A hlavně, fotbalu dával úplně všechno. Školu nikdy moc neprožíval. “Když došlo na učení, Cristiano učebnice raději odložil a dával sto procent hraní,” uzavřel Santos.