CR7 je hlupák a fracek! Portugalec to schytává kvůli slovům o legendě Barcy


32320


Otřít se o legendu, to se nedělá. A pokud kopete za Real a jde o ikonu Barcy, jste pro Katalánce nepřítel číslo jedna, který zaslouží bolestivou smrt. Jako CR7. “Je velmi hloupý a arogantní,” píše španělský tisk v reakci na nedávná slova Portugalce.

Začalo to nevinně. Bylo to jen pár vět. Jenže dnes je z toho válka. Mezi Cristianem Ronaldem a Xavim. A katalánskými novináři…

Co se stalo? Xavi v minulých dnech promluvil o tom, že Ronaldo se nemůže s Messim měřit. Nikdy. “Xavi? Netuším, kde hraje. Já mám tři Zlaté míče,” zavtipkoval Ronaldo. Neměl to dělat.

Španělští a hlavně katalánští novináři mu jdou po krku. Arogantní, hloupý, bez respektu. Prostě fracek. Ronalda ve svých komentářích nešetří.

Výsledek obrázku pro xavi ronaldo

Asi nejkritičtější byl ve svém sloupku pro španělský Sport známý novinář Lluis Mascaro.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Ronalda totiž označil za zářný příklad toho, kam až může lidská blbost zajít. “Lidská hloupost občas překonává všechny meze. Cristiano Ronaldo je nejlepší ukázka. On je hloupý, velmi hloupý,” pustil se do střelce Realu Mascaro.

Podle něj je Portugalec sebestředný a nevnímá svět kolem sebe. “Je arogantní a věří, že je středem vesmíru. Přitom se chová jako hlupák, když reaguje tak dětinsky,” uzavřel Mascaro.