CR7 čte i lékařské knihy, aby byl fit, chválí Portugalce známý odborník na kolena


8848


Až se vrátí po zranění, bude možná silnější než kdy dřív. Cristiano Ronaldo je fotbalový terminátor. Jeho tělo, to je stroj, který zvládne sebevětší zátěž. “Je to výjimečný sportovec,” chválí ho známý portugalský lékař José Carlos Corona, který CR7 pomáhá dostat se do formy.

Obavy fanoušků Realu Madrid jsou zbytečné. Rekonvalescence Ronalda probíhá mimořádně dobře. Koleno, které si pochroumal na ME ve Francii, vypadá skvěle. Jako by snad ani žádné vážné zranění neutrpěl.

“On je jako jedno z těch aut, se kterými ujedete milion kilometrů bez poruchy,” vysvětloval Corona s tím, že za vším je Ronaldův přístup.

No pain no gain👍🏻💪🏽👍

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Portugalec je totiž dříč, perfekcionista. Řeší každý detail, aby byl v nejlepší možné formě. Nikdy nic nepodcení. “Lidsky je to mimořádný člověk, navíc jde o sportovce, který splňuje vše, co je potřebné k tomu, aby se udržel v perfektní fyzické a psychické kondici,” dodal Corona.

Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!

V Evropě platí za kapacitu na problémy fotbalistů s koleny. Spolupracoval už s řadou velkých hvězd. S Di Máriou nebo třeba Falcaem, kterého i operoval.

Ronaldo je ale podle něj jiný než ostatní. “Nejde jen o to, jak jí, cvičí a kolik času věnuje regeneraci. On je hodně zvídavý, občas se mě ptá, jestli bych mu nedoporučil nějakou lékařskou literaturu,” uzavřel Corona.