Coutinho do Barcy? Moc rád bych si s ním zahrál, láká ho kamarád Neymar


7517


Má fazonu jako hrom. Pod koučem Liverpoolu Kloppem válí. Možná že to nebude mít dlouhé trvání. Philippe Coutinho je v hledáčku Barcy, ke které má navíc hodně blízko.

Zabijácký útok Katalánců Messi, Suárez, Neymar by se mohl rozrůst o dalšího jihoamerického hráče – Coutinha. Španělský tisk totiž píše o zájmu Barcy. Co je ale nejzajímavější: sám Brazilec by se téměř jistě přesunu na Camp Nou nebránil.

Výsledek obrázku pro coutinho neymar, suárez

24letý hračička Liverpoolu má v Barceloně dobré kamarády. “S Neymarem se zná ještě z mládežnických výběrů a se Suárezem se pravidelně stýká i po jeho odchodu z Liverpoolu, když mu to čas dovolí,” tvrdí španělská média.

Neymar je lepší než CR7 a Premier League se nemůže s La Ligou rovnat, tvrdí boss Barcy

Že na tom něco je, naznačuje Coutinhova úterní návštěva hotelu v Manchesteru, kde se Barca ubytovala při duelu Ligy mistrů se City. Nebo společná fotografie se Suárezem a dcerkou, kterou v minulých dnech zveřejnil na Instagramu.

Výsledek obrázku pro coutinho neymar, suárez

Že má nadstandardní vztahy i s Neymarem, dosvědčují nedávná slova útočníka Barcelony. “Coutinho je bezva kluk a moc rád bych si s ním zahrál v jednom týmu,” lákal Neymar krajana na Camp Nou.

Seznamte se s dvojníkem Lea Messiho! S hvězdou Barcy si ho běžně pletou

Fanoušky Liverpoolu by měla znepokojovat i skutečnost, že Coutinho má stejného agenta jako Neymar. A ten se prý hodně snaží, aby k transferu došlo. Už příští léto.