Conte žije ve strachu! Připraví ho Juventus o dvě opory?


5787


Není žádné velké tajemství, že podpisem Antonia Conteho vzrostly vztahy mezi italským Juventusem a londýnskou Chelsea. Po spekulacích o přestupu Leonarda Bonucciho právě do londýnského velkoklubu se objevují další spekulace, který se nyní týkají dvojice hráčů směřujících směrem ze Stamford Bridge.

Turínský klub Juventus má v následující sezóně smělé cíle, když se bude chystat na obhajobu italského titulu či opakování veleúspěšného tažení Ligou mistrů v z předloňského ročníku. Pokud odejde hvězda a základní článek turínské zálohy Paul Pogba, o kterého se rve celá fotbalová Evropa, bude tento krok nevyhnutelný.

Známý italský novinář Gianluca Di Marzio na své internetové stránce uvedl, že by Stará dáma ráda získala ze Stamford Bridge hned dvojici hráčů. Konkrétně se jedná o kolumbijského reprezentanta Juana Cuadrada, který v minulé sezóně v Turíne hostoval a patřil mezi nejlepší hráče bílo-černých. Po sezóně se však vrátil do Chelsea, která prý za jeho služby požaduje 24 miliónů eur.

Druhým fotbalistu, kterého se Juventus snaží z Chelsea získat, je srbský středopolař Nemanja Matič. Matičovi minulý ročník vůbec nevyšel,  v sezóně 2014/2015, v které se fotbalistům The Blues podařilo stát mistry Anglie, však patřil mezi nejlepší hráče v celé Premier League.  Sedmadvacetiletého štítového záložníka si měl do týmu vyhlédnout kouč Staré dámy Massimiliano Allegri.

Juventus dodnes získal do středové formace kvalitní hráče. Přišli Miralem Pjanič a Mario Lemina, avšak vedení italského šampióna chce v posilňovaní pokračovat. Chelsea měla zájem o stopera Juve Leonarda Bonucciho, proto také existuje možnost, že mimo finanční částky může do Londýna jako součast dohody putovat také zkušený italský reprezentant.

[youtube id=”lh9im76z558″]