Čistka v řadách anglického giganta! Reus a spol bojují o jednoho z nejtalentovanějších útočníků světa


631


Špatná sezóna nemusí nutně znamenat výprodej velkých osobností klubu. I to se však občas děje. Anglický gigant je toho krásným příkladem, jelikož se chce vzdát jednoho z nejtalentovanějších mladých hráčů Evropy…

Šok! Blázen! Copak přišel o rozum? Přesně tyto titulky plní anglická média, která se pozastavují nad jednáním kouče Manchesteru City Pepea Guardioly.

Wenger zešílel! Arsenal se zaměřil na stálici Realu Madrid

Po neúspěšné první sezóně na lavici manchesterského giganta se rozhodl k opravdu obrovské čistce, která by se měla dotknout i největších hvězd klubu. Jmenovitě by se mělo jednat o Tourého, Kompanyho, Otamendiho, Navase, Zabaletu, a překvapivě i o mladého útočníka Iheanacha!

Tento teprve dvacetiletý Nigériec se v dresu svého kmenového klubu prezentuje opravdu skvělými výkony a spolu se svým kolegou Rasfordem, z konkurenčního Manchesteru United, se řadí mezi nejtalentovanější mladé útočníky Evropy.

Iheanacho by se tak toto léto měl stát opravdu horkým zbožím, a tak není divu, že už se našli první zájemci o jeho služby. Vůbec největším fanoritem je německá Borussia Dortmund. Jeho přestupová cena se pohybuje na hranici 25 milionů eur.