Čínští majitelé Interu políčili na ikonu Barcy! Šílený plán, ale jednou už málem vyšel


4913


Lionel Messi, to je Barcelona. Barcelona, to je Lionel Messi. Tak to je, tak to bude. I když… Čínští majitelé Interu Milán mají plán. Ambiciózní, vlastně šílený. Ano, získat superhvězdného Argentince.

Zapomeňte na přestup Oscara nebo Téveze, kteří překvapivě zamířili do Číny. Teď se bafuňáři z “říše středu” zaměřili na to největší jméno ze všech.

Wenger volal do Juventusu! Jeho hvězda souhlasí s přestupem, nahradí Cazorlu

Čínští vlastníci Interu si vysnili, že tým doplní o Lionela Messiho, který slavný italský klub vytáhne z šedého průměru. “Peníze pro ně nejsou problém, zaplatí, co si Barcelona řekne,” píše italský tisk.

Že to je plán s nulovou šancí na úspěch? Jistě, ale jednou už málem vyšel. Messi byl blízko k Interu coby 19letý mladík, k jeho odchodu na San Siro chybělo jen velmi málo.

Šílené! Z Číny přiletěla nabídka na Aubameyanga, když Dortmund přijme, bude to přestupový rekord

Messi měl tehdy v týmu velkou konkurenci v podobě Ronaldinha nebo Eto’a a s přestupem do Itálie údajně souhlasil. “Stále mám papír, který Messi podepsal. Šlo o předběžnou smlouvu,” prohlásil v minulosti Luis Suárez Miramontes, bývalý záložník Barcy, který Inter trénoval a pracoval pro něj i jako poradce.