Chystá se rekordní přestup za 150 miliónů eur! Víme po kom Guardiola touží


17134


Španělský trenér se jen před pár dny naplno ujal Manchesteru City a anglický web TheSun.uk už stihl informovat o největší přestupové bombě, během které má údajně Pep v plánu rovnou dvojitý nákup za rekordních více než 150 miliónů eur.

Hvězdný trenér má za úkol od vedení Citizens vykonat v klubu výraznou revoluci, na kterou vyinkasoval od šejků značné finanční prostředky. Jak je známe, kluby pod vedením arabských šejků rádi investují obrovské peníze do zvučných posil. Jedním z prípadů je samozřejmě také Manchester City, jehož nový trenér Pep Guardiola plánuje v létě investovat obrovskou sumu za dvě světové superhvězdy, které by klub měli stát až 150 miliónů eur.

Podle seriózního webu thesun.co.uk má jít o Luise Suaréze z FC Barcelony a Toniho Kroose z Realu Madrid.

Německý středopolař je podle nejnovějších informací v hlavním městě Španělska nespokojený a jeho odchod z Realu je teď velice pravděpodobný. Kroose zná velice dobře i tréner Guardiola, který s ním spolupracoval rok v Bayernu Mníchov a španělský kouč by s inteligentním záložníkem rád obnovil spolupráci.

Cena za německého reprezentanta by se mala pohybovat okolo 63 miliónů liber, což je výška jeho výkupní klauzuli. V roce 2014 byl Toni velice blízko přestupu do Manchesteru United, ale nyní je dost možné, že od nové sezóny bude oblékat dres úhlavního městského rivala.

Kdyby náhodou došlo k tomuto dvojitému megapřestupu, koupě Luise Suaréze by pro anglický velkoklub byla mnohem tvrdším oříškem. Narozdíl od Kroose se Suaréz v Barceloně spolu s rodinou dokonale usadil a prožívá nejlepší roky v kariéře.

Uruguajský kanonýr se stal členem legendárního tria MSN, což bude na jeho možném odchodě hrát výraznou roli. Kdyby se i tak Suaréz rozhodl kývnout na nabídku Citizens, tak by za jeho služby museli The Sky Blues zaplatit minimálně 85 miliónů liber.

[youtube id=”AtOtGGw_9oU”]