Chystá se překvapivý přestup slovenského reprezentanta do anglické Premier League?


8423


Slovensko teš se! Boj o slovenského reprezentanta právě započal! Dočkáme se toto léto jednoho z nejpřekvapivějších přestupů za poslední roky?

Skvělá zpráva pro Hamšíka! Evropský gigant z něj chce udělat jednoho z nejdražších hráčů historie

Deník Telegraph šokoval celou Anglii. Podle něj by se do anglické nejvyší soutěže měla vrátit bývalá hvězda liverpoolského FC Martin Škrtel.

Nemělo by však jít o návrat na slavný Anfield, nýbrž o přestup ke konkurentovi z Goodison Parku. Everton se totiž už spojil s vedením tureckého Fenerbahce so datazem na Martinův přestup. A pokud Toffies pošlou dostatečné množství peněz, vedení tureckého klubu by nemělo slovenskému fotbalistovi bránit v návratu do Anglie.


Naskytla se však otázka, zda bude Martin ochotný přestoupit k hlavnímu konkurentovi týmu, ve kterém strávil dlouhých osm let. Každopádně by se jednalo o jeden z nejpikantnějších transferů blížícího se letního přestupového okna.

Martin je opravdu skvělý hráč. Pamatuji si jej ještě v době, kdy oblékal dres Reds, a i nyní jej pečlivě sleduji. Jeho hra mě jednoduše baví! Je velmi tvrdým a silným obráncem, který by se nám jistě hodil. Ale nechte se překvapit,” prozradil manažer Toffies.