Chystá londýnská Chelsea nevídaný návrat? Klub by měla posílit jedna z největších hvězd Evropy


6862


Chelsea se díky své úžasné formě může pyšnit i faktem, že je jedním z nejžádanějších klubů v Evropě. A právě tohle si myslí i jedna z největších hvězd Evropy, která by měla Blues posílit už toto léto…

Hazard, Costa, Pedro, Fabregas. To je hlavní útočná čtveřice Chelsea, které její fanoušci můžou děkovat za prozatimní první místo v tabulce anglické ligy. Jenže co kdyby Conte tuto čtveřici posílil o dalšího ofenzivně naladěného hráče? Nebo rovnou útočníka?

Petr Čech objasnil nepochopitelné chování svého kolegy během drtivé porážky Bayernem

Podle anglických médií se vedení Chelsea začalo zajímat o svého bývalého svěřence belgického snipera Romela Lukakua. Tomu už je Everton malý, a tak se rozhodl, že s Toffies neprodlouží dosavadní smlouvu. Ta mu končí na konci budoucí sezóny.

A právě toho chce využít Antonio Conte, který připravuje nabídku ve výši neuvěřitelných 42 milionů liber. Z toho tedy plyne, že pokud se vedení Evertonu nepodaří přesvědčit Belgičana k podpisu nové smlouvy, bude jej muset prodat.


Můj klient chtěl podepsat novou smlouvu zde v Evertonu. Ale jejich nabídka byla naprosto směšná. To je hlavní důvod, proč se Romelu rozhodl nepodepsat nový kontrakt,” prozradil Lukakův agent.

Snímek obrazovky 2017-03-13 v 13.15.56

Snímek obrazovky 2017-03-13 v 13.16.13

Snímek obrazovky 2017-03-13 v 13.16.23