Chystá Juventus přestupovou bombu? Za hvězdu PSG je připraven zaplatit astronomickou částku!


4813


Paulo Pogba odešel do Manchesteru United, to byla pro Juventus velká rána. Přestože je tým na čele tabulky a s náskokem si jde pro titul, měl by již začít spřádat plány pro příští ročník Serie A. Přinejmenším týmové vedení si to již připustilo a tak v tichosti sonduje situaci kolem hráčů, kteří připadají cenou a kvalitou v úvahu. Že jsou ochotní vysolit klidně pořádný balík, to dokazuje jejich současný zájem o hvězdu PSG. Kdo je tím vyvoleným?

Zástupci BARCELONY se v Londýně sešli s hvězdou ARSENALU! Přestup je na spadnutí

Že by chtěl Juventus přivést Ángela di Maríu, s tím se počítá již delší dobu. Ten si letos rozhodně nevede špatně a dokazuje, že pro zálohu PSG je stále platným hráčem. I přes narušené vztahy mezi vedením francouzského a italského klubu však šéfové Juventusu pomalu studují situaci kolem další hvězdy týmu z hlavního města Francie. Italský záložník Marco Verratti by byl vítanou posilou.

Je ještě mladý, nadějný, talentovaný a pracovitý, v záloze francouzského velkoklubu patří k základním kamenům. Z Itálie odešel za pár euro, v porovnání se svou dnešní cenou, jeho návrat by se mohl pohybovat v astronomických částkách. PSG se před časem vyjádřilo, že si Verrattiho cení na 100 milionů eur. Juventus je naproti tomu ochotný zaplatit 80 miliónů eur a jednat o případném navýšení.

Problémem může být postoj francouzského klubu, protože ten nechce přijít o svou hvězdu, navíc do Juventusu, se kterým nemá dobré vztahy. Ale je více než pravděpodobné, že pokud by Verratti domů chtěl, že by mu vedení nebránilo. A ten, přestože často vyjadřuje lásku ke svému současnému klubu a k Paříži, se také netají tím, že by se chtěl do Itálie vrátit a za Juventus, který patří mezi jeho oblíbené týmy, si zahrát. Jednání jsou sice teprve na začátku, ale pokud by se je podařilo dotáhnout do úspěšného konce, byla by to dokonalá přestupová bomba!