Chudák Balotelli! Míří do zapadákova, kde kopal i záložník Viktorky Plzeň


28060


Jako by měl nějaký virus. Každý se ho štítí, nikdo ho nechce. Kariéra Maria Balotelliho je v troskách. A líp nebude. Ital míří do švýcarského zapadákova.

V Liverpoolu je odepsaný, manažer Klopp s italským bouřlivákem nepočítá. Co s ním bude dál? Ve hře je Balotelliho hostování. Jenže v klubu, který by netipoval asi nikdo. “Balotelli odchází do Švýcarska,” píše ostrovní Guardian.

Zapomeňte na Basilej, která pravidelně hraje Ligu mistrů. Nechtěný Super Mario má podle listu posílit FC Sion, provinční klub z třicetitisícového městečka, který nemá výraznější ambice. A kde ještě nedávno kopal i záložník Viktorky Plzeň Martin Zeman…

“Můžu potvrdit, že o příchodu Balotelliho jednáme,” řekl Guardianu prezident Sionu Christian Constantin. “Děláme pokroky, ale nemůžu říct, jestli to dopadne dobře,” dodal boss klubu.

Vše prý závisí jen na tom, jak se rozhodne samotný Balotelli. Pokud dá souhlas, v týmu by měl nahradit senegalského střelce Konatého, který má přestoupit do Tottenhamu. Jisté je, že hráčův plat by z velké části hradil Liverpool. Ital totiž pobírá 110 tisíc liber týdně.

Na stovku za 2,6 sekundy, cena 50 mega. To je mé nové žihadlo, chlubí se CR7

O Balotelliho se nedávno zajímaly i kluby z prestižnějších soutěží. Velký zájem byl o něj hlavně na Apeninském poloostrově. Námluvy s Chievem nebo Sassuolem ale nevyšly.

Teď to vypadá na Sion. Ve Švýcarsku bude veselo. Přichází známý vtipálek, flákač a démon.