Chelsea se zlobí! Přestaňte lákat Courtoise, vzkazuje Realu kvůli drzému faxu


7087


De Gea v triku Realu, to je pasé. Přestup jiného brankáře z Premier League do Madridu by ale mohl vyjít. Real se totiž zajímá o oporu Chelsea Thibauta Courtoise. Blues zuří.

Vedení Chelsea má problém. Velký. Před pár dny se gólman Courtois svěřil, že by se rád vrátil do Španělska, teď na povrch vyplavala informace, že za jeho slovy může být zájem Realu.

Důkazem je zpráva, kterou Bílý balet poslal brankáři v minulé sezoně. “Když jsem byl zraněný, přišel mi fax od Realu Madrid, ve kterém mi přáli brzké uzdravení,” potvrdil v rozhovoru pro anglický tisk Courtois.

Kdyby šlo o někdejší oporu Madridu, nejspíš by to Chelsea přešla. Vždyť se to dá pochopit, že Real přeje to nejlepší své bývalé ikoně. Jenže v tomhle případě to Blues berou jako levárnu, která má v hráči vyvolat touhy po přestupu k Bílému baletu.

“Je to nehoráznost. Jak si to, proboha, můžou dovolit? To neznají chytrý telefon? Možná že se jim zranil poštovní holub,” citují ostrovní portály zdroj blízký klubu.

5 nejmenších brankářů Evropy! Vydělávají miliony a měří jako Messi

Jak je patrné z vyjádření Belgičana, zájem o návrat do Španělska v něm fax od Madridu dost možná vyvolal.  “Jsem napůl Španěl. Miluji tu zemi, jídlo i tamní lidi. I většina televizních kanálů, které sleduji, je ze Španělska,” řekl v minulých dnech bývalý brankář Atlética, který má s Chelsea smlouvu do roku 2018.