CHELSEA položila na stůl 1,5 MILIARDY za hvězdného forvarda Serie A. Vedení jeho klubu se ale Blues vysmálo!


7970


Ve fotbale se nestává často, že by nabídnutá částka 60 milionů eur byla odmítnuta s tím, že klub chce téměř dvojnásobek. Přesně v takové situaci je ovšem Chelsea, která se snaží získat hvězdu letošního ročníku Serie A Andreu Belottiho z FC Turín.

SPARŤAN Bony Wilfried na odchodu z Anglie! Jeho další kroky povedou do…

Ten je navzdory tomu, že obléká dres klubu z šedého průměru tabulky (Il Toro okupuje 10. příčku), společně s Edinem Džekem nejlepším střelcem Serie A, když nastřílel už 24 gólů. Další dvě branky navíc přidal v poháru (proti Pise a AC Milán). Belotti navíc chyběl na rozdíl od Džeka ve třech zápasech kvůli zranění a karetnímu trestu.

Není proto divu, že se jej Turín snaží střežit jako oko v hlavě a odchovance Albinoleffe nedá za menší částku, než činí jeho výkupní klauzule, což je přesně 100 milionu eur (zhruba 2,5 miliardy Kč).

Pro Chelsea též představuje možnou překážku fakt, že Belotti je ke klubu zpod Alp vázán až do roku 2021, takže už jen kvůli tomu vedení klubu nebude chtít jít níž. 23letý forvard má podle Transfermarktu hodnotu 30 milionů eur. Je využíván samozřejmě i koučem reprezentace Venturou. Za Azzurri vsítil v letošní sezoně tři soutěžní branky.