Chelsea dala konečně sbohem Adidasu! Takhle můžou vypadat její nové dresy

1
2
3
4
5
6

21524


Dlouho se o tom jen spekulovalo. Teď je vše černé na bílém. Chelsea od příští sezony změní dodavatele dresů. A Blues si přijdou na obrovský balík.

Vedení Chelsea se v minulých dnech dohodlo na zkrácení kontraktu s Adidasem o šest let. Potvrdilo se tak to, o čem se mluvilo už od května: logo na modrém trikotu bude mít od sezony 2017/2018 Nike.

Chelsea sice zaplatí německému výrobci kompenzaci ve výši 30 milionů liber, ale trápit ji to nemusí. Nike bude platit za exkluzivní partnerství 60 milionů liber ročně, dvojnásobek, co Adidas. Kontrakt má platit deset let.

Půjde o druhou nejhodnotnější smlouvu ve fotbale. Více peněz dostává jen Manchester United, kterému do klubové kasy ročně od Adidasu přiteče 75 milionů liber.

PES 2017 je totální propadák, FIFA 17 ho válcuje! EA má našlápnuto k rekordu

Ostatní velké týmy můžou novou sponzorskou smlouvu Chelsea jen závidět. Například kontrakt Arsenalu s Pumou má jen poloviční hodnotu, smlouva City s Nike dokonce třetinovou.

Pro Blues jde o další velký finanční úspěch. V minulosti Chelsea uzavřela partnerství s Yokohamou v hodnotě 40 milionů liber a firmou Carabao ve výši 10 milionů.

Jak budou vypadat nové dresy Chelsea? Mrkni na další stránky