Chelsea chce koupit útočníka Realu Madrid! Jak pochodila s velkorysou nabídkou?


7349


Přestupové období je v plném proudu a k jednomu z největších přestupů se schyluje na trase Real Madrid – Chelsea. Londýnský klub totiž zacílil na útočnou hvězdu Bílého baletu. Do španělské metropole putovala velkorysá nabídka. Jak s ní vedení Blues pochodilo a o koho se zajímá?

Španělský deník Cadena Ser má jednu z nejčerstvějších zpráv ohledně transferů ve velkoklubu z hlavního města země. Real podle tohoto deníku dostal štědrou nabídkou od Chelsea.

Nabídka to byla opravdu zajímavá. Šlo o částku 75 000 000 eur. Taková částka se odmítá jen těžko, jenže… Chelsea zacílila na jednu z čerstvě příchozích hvězd. Chce získat španělského útočníka Alvara Moratu a s nákupem to myslí vážně.

Real by na této nabídce vydělal opravdu hodně. Morata totiž přišel na Santiago Bernabeu z Juventusu za 30 000 000 eur. Kdyby klub na nabídku kývl, přišel by si na krásných 45 000 000 eur. Jenže v Madridu mají peněz dost.

Conteho parta si tak bude muset výrazně připlatit, nebo se poohlédnout po jiném útočníkovi. Jedno je jasné, nový trenér chce do týmu koupit posilu a je ochoten kvůli tomu zaplatit velké peníze.

https://www.youtube.com/watch?v=mAs6pDhqBOM