Chelsea by se vzdala Costy, pokud by dotáhla příchod argentinské hvězdy! Kdo je ten vyvolený?


7775


Blues budou mít v nadcházející sezóně nového trenéra a s týmem by se měl loučit Diego Costa. Útočník španělské fotbalové reprezentace figuruje jako obětní beránek pro případný velký přestup. Za koho jsou v Londýně ochotní obětovat svého střelce?

Podle španělského deníku AS se v Blues připravuje útočník Diego Costa na svůj odchod. Španělský sniper se v letošní sezóně pod Mourinhem trápil a o moc lépe mu to nešlo ani pod Hiddinkem. Na to, že je v týmu prvním útočníkem, měl prsty v pouhých šestnácti brankách týmu (14 dal, 2 připravil).

Tým Romana Abramoviče má však vysoké cíle a ty by mu měl pomoci splnit jiný, podle všeho lepší útočník. Podle italských médií je Conte nakloněn k tomu, aby do svého budoucího klubu přitáhl posilu ze Serie A. Tou by měl být Gonzalo Higuain.

Gonzalo prožívá v Itálii skvělou sezónu a v lize již nastřílel neuvěřitelných 33 branek. Dokonce překonal italský rekord, když jako jediný dokázal v jedné sezóně vsítit tolik gólů za posledních 57 let. Tato čísla hovoří sama za sebe.

https://www.youtube.com/watch?v=W9fJwR01aJs