Chelsea a Man City nabízejí téměř 1,5 MILIARDY za hvězdu Bundesligy! Co na to jeho klub?


6339


Jeden z nejžhavějších fotbalových talentů současnosti a hvězdička loňského EURA i Bundesligy, kterou nahání každý klub v Evropě. Chelsea a Man City nabízejí za francouzského křídelníka astronomických 50 milionů eur – což znamená třetí nejdražší odchod v historii klubu. Ale ne německého. Přesto, že už dva roky hráč působí v Bayernu.

Gólový rekord HENRYHO překonán! Zasloužil se o to největší francouzský talent současnosti

Řeč je o 20letém Francouzovi Kingsleym Comanovi. Hráč, kterého sice vychovalo PSG, ale v 18 letech jej poslalo zadarmo do Juventusu, nezažívá díky vleklým zdravotním problémům stejně skvělou sezonu jako před rokem. Přesto za něj hodlají anglické velkokluby vyplatit velkou částku.

Arsenal FC v FC Bayern Muenchen - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Velkým otazníkem je ale především dohoda o opci mezi Juventusem a Bayernem. Ta má činit 21 milionů eur, ale podle anglických médií prý Bianconeri nejsou povinni tuhle “nabídku” přijmout.

Citizens mají určitě i zásluhou kouče Guardioly, který si mladého Francouze vyhlédl a dost mu pomohl, před Blues výhodu. Juventus ale bude chtít za Comana vydělat co nejvíc a přesto, že hráčova tržní hodnota činí 20 milionů eur, může “Stará dáma” inkasovat i trojnásobek této cifry.

Bayern zaplatil za dvouroční hostování Comana 7 milionů eur. V červeném dresu vstřelil pařížský rychlík 8 gólů a na 12 nahrával. Letos svému klubu chyběl díky zranění více než měsíc.