Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!


10245


Na břiše “pekáč buchet”, bicáky a stehna zasloužilého kamenolamače. Zkrátka figura dokonalého chlapa. Že se o to snažíš, ale nejde to? Nestačí jen chtít. Bez pořádného jídelníčku budeš vzhlížet k plakátu CR7 ještě hodně dlouho. Poradíme. Bez obav!

Ať už hraješ fotbal, florbal, jezdíš na kole, posiluješ nebo skáčeš přes švihadlo, pamatuj na jedno: Když chceš být ve formě, musíš vědět, co jíst!

Ani Ronaldo se bez proteinů neobejde!

Bílkoviny, zelenina? Jistě, ale pro správný růst svalů a dobrou regeneraci je nezbytná sportovní výživa. Ví to každý profík. I Cristiano Ronaldo. “Jím šestkrát denně a bez proteinů to není možné,” říká hvězda Realu Madrid.

Důležité nejsou jen proteiny, ale i kloubní výživa, vitamíny, minerály, aminokyseliny, spalovače tuku, sacharidové nebo kreatinové přípravky.

Jaké a od koho? Zapamatuj si tato tři písmena – SNV.

Je to místo odhodlaných profesionálů a výživových specialistů, kde ti vždycky poradí. Každý den, po celý rok.

Okamžitě a bez čekaní

Ale co je vůbec nejlepší – dostaneš tam vždycky to, co potřebuješ. Kromě výživových přípravků i sportovní oblečení, fitness vybavení a doplňky. Vše v prvotřídní kvalitě a okamžitě, bez čekání. SNV totiž není jen prodejce, ale i výrobce!

Kvalita je drahá, říká se. Tady to neplatí. Jako věrný zákazník máš jednu příjemnou jistotu: Nakoupíš za nejlepší ceny v Česku. Ať se děje, co se děje. Doprava zdarma je samozřejmost.

Chceš dárek? Tady ho máš!

Pořád ti je to málo? Co třeba výhodné balíčky výrobků, které jinde neseženeš? No dobrá, a šejkr nebo vitamíny úplně zadarmo? Máš to mít! V SNV běžně rozdávají dárky. Nejsou jako ostatní. Důkazem je i prestižní titul e-shop roku podle srovnávače Heuréka za minulý rok.

Tak co, troufáš si udělat první krok, který ti pomůže dostat se do formy? Pokud ano, máme pro tebe báječnou slevu 1200 Kč na protein!