Český fotbal zasáhla další tragédie! Explzeňský obránce spáchal sebevraždu…


5876


Od chvíle, kdy skončil dobrovolně svůj život František Rajtoral, neuplynul ani měsíc, a český fotbal zasáhla další velmi smutná zpráva. Další z bývalých fotbalistů Viktorie Plzeň, David Bystroň, spáchal dnes večer sebevraždu ve věku pouhých 34 let… Se zprávou přišel první slovenský server sport.sk.

Definitivní KONEC! JAMES opouští Bílý balet a míří na Old Trafford.

Do fotbalového světa vstoupil v dresu Baníku Ostrava, za který hrál dlouhá léta v nejvyšší soutěži. Po odchodu do zahraničí si zahrál za bulharský tým Levski Sofia, odkud však po dvou letech vrátil domů. Jeho kroky vedly do Plzně, kde prožil nejlepší léta kariéry. Výrazně se podílel na zisku poháru i titulu v roce 2010 a s týmem si zahrál i Ligu mistrů. Tam však začal jeho pád. Bývalý mládežnický reprezentant měl pozitivní dopingový nález a od řídících orgánů vyfasoval velmi dlouhou stopku.

Po odpykání trestu chtěl u fotbalu dále zůstat. Intenzivně trénoval a v dresu Olomouce dokonce nastoupil v sezóně 2014/15 k několika duelům. Po zranění však ve 32 letech ukončil kariéru. Krátce si ještě zahrál soutěž za pětiligový švýcarský tým US Schluein Ilan, více ale nezvládl. A bohužel, už ani nezvládne… Nezbývá, než vzdát čest památce skvělého fotbalisty, který sice poskvrnil svou kariéru, ale rozhodně byl skvělým člověkem a kamarádem… Čest jeho památce.