Celý svět obletělo dojemné objetí Neymara s Alvesem. Co řekl Dani svému někdejšímu parťákovi?


1960


Po vyřazení ve čtvrtfinále Ligy mistrů se zkrátka stává, že se hráči neudrží a nechají volný průtok emocím. Takový byl i případ Neymara, který se po závěrečném hvizdu odvety Barcelony s Juventusem rozbrečel a uklidňovat jej musel někdejší spoluhráč a krajan Dani Alves.

Hvězda PSG oznámila, že v klubu po sezoně končí! Chelsea a Man United vyhlašují stav pohotovosti

Ten nyní vypustil na veřejnost, jakým způsobem se snažil mladého Brazilce uklidnit. Ono po dvojzápase, v němž svítí na kontě vstřelených branek jeho týmu nula to není jednoduché.

Neymar & Dani Alves

“Řekl jsem mu, že takový je prostě fotbal, že se to stává,” vysvětluje Alves, který v Barceloně strávil 8 let a především díky tomuto angažmá stále živí šanci na to, že po sezoně bude hráčem s nejvyšším počtem získaných trofejí v historii.

“Taky jsem mu řekl, že jsem nechtěl hrát proti Barceloně po tom všem, co jsem tam prožil, ale v téhle situaci prostě musí jít city stranou,” říká pravý bek, který o víkendu mezi úvodním zápasem semifinále a odvetou oslaví 34. narozeniny.

“Každý prostě bojuje za barvy svého klubu a Neymar rozhodně nemusí být zklamaný. Je to jen prohra a on se přes to musí přenést,” uzavírá Alves. Ten odehrál za Barcelonu skoro 400 soutěžních zápasů a získal s ní například tři tituly v Lize mistrů nebo 6 trofejí pro vítěze španělské La Ligy.