Čechíno mění před sezonou výstroj! Adidas mu už nepřijde dost dobrý


10318


Po ME ve Francii dal sbohem reprezentaci. A teď podle všeho udělal totéž Adidasu. Petr Čech mění před startem nové sezony Premier League “nádobíčko”.

Ještě v minulém ročníku anglické ligy platilo: Čech, to je výstroj od Adidasu. Kopačky a rukavice od stejného výrobce měl ostatně i na EURO 2016, kde Česko vypadlo ve skupině. S tím je zřejmě konec, jak naznačuje předsezonní příprava Arsenalu.

Český gólman Gunners totiž používá v posledních dnech kopačky (evoPOWER) i rukavice jiné německé firmy – Pumy. V nové výstroji ho zachytili kluboví fotografové před odletem na turné ve Spojených státech.

Jaký je důvod změny? Dost možná peníze, Puma mu asi nabídla zajímavější podmínky. Nezanedbatelnou roli mohla sehrát i skutečnost, že firma je partnerem Arsenalu, kterému dodává dresy.

Není to poprvé, kdy Čech mění značku. V minulých letech kromě Adidasu chytal i ve výstroji od italské společnosti Lotto.

Puma tak získala do své stáje další významnou tvář. Kontrakt s německou oděvní firmou má mimo jiné Marco Reus, Mario Balotelli nebo Cesc Fabregas.

https://www.youtube.com/watch?v=iVIqaNtkzqs