Poprask v Rusku! Trenérská hvězda řekla: „Rusko musí akceptovat, že jsme sra*ky!“


2125


Příliš nechvalné mistrovství Evropy zažili v letošním roce také Rusové. Jejich mužstvo s pouhým bodem, jenž získali v utkání s Anglií, nepostoupil stejně jako český, turecký, ukrajinský a rumunský tým nepostoupil ze základní skupiny, což v jejich rodné zemi vyvolalo poprask!

My vám přinášíme celé vyjádření trenérské hvězdy na účinkování týmu ve Francii.

Jedná se o trenéra, který vše zapříčinil. Muž, jehož tým vše zpackal a nenaplnil tak touhy všech Rusů. Leonid Sluckij, trenér CSKA Moskva a čerstvě bývalý lodivod sborné, vyvolal v zemi veliký poprask.

Na povrch vyplynulo horké téma, které se týká trenérova projevu po nepovedeném utkání s Walesem.

Leonid Sluckij přiznal, že po prohře 0:3 s Walesem zůstal se svými svěřenci celou noc vzhůru a přišli k závěru: “Jsme sra*ky.”

“Až do devíti ráno jsme debatovali o tom, co se stalo,” řekl Sluckij v rozhovoru pro sports.ru.“Jednohlasně jsme dospěli k závěru, že jsme sra*ky. Rusko musí tuto skutečnost přijmout, protože je to důležitý referenční bod. Přesně jako u alkoholiků. Přiznání, že jsem alkoholik, je nejzákladnější krok k začátku léčby. Když v americkém filmu někdo poví, že je alkoholik, bereme to úplně přirozeně. V skutečnosti je to nejtěžší věc, jakou je třeba udělat.”