Bývalá hvězda Barcelony se vrací domů! Chci se vrátit domů a nic mě nezastaví, prohlásila


23200


Dočkáme se jednoho z nejúžasnějších návratů do svého bývalého klubu už toto léto?

Italské deníky se snad zbláznili! Nebo se jedná o zaručenou zprávu? Podle mnoha deníků se totiž rozhodl brazilský bek Dani Alves, že se chce vrátit do svého bývalého klubu FC Barcelony. A to za každou cenu.

Ronaldinho mě přemluvil, abych šel do Barcelony, přiznala největší hvězda brazilské ligy

To by se manažerovi katalánského klubu opravdu velmi hodilo, zvláště pak poté, co se mu ošklivě zranil jeho krajní bek Sergio Roberto.

To se ale nelíbí kouči Juventusu, který by nerad přišel o jednu ze svých největších hvězd. I proto pro Alvese připravuje novou smlouvu. Ta by mu měla podle prvních informací přinést výkupní klauzuli ve výši 55 milionů eur. A to už by mohlo kasu Barcelony pořádně zabolet.


Už teď se mi stýská po Barceloně. Prožil jsem zde nejlepší roky svého života, na které nikdy nezapomenu. Jednou bych se určitě rád vrátil,” prozradil Alves těsně po svém přestupu do Juventusu.

Katalánský klub má však na svého bývalého hráče obrovskou páku v podobě trenéra Luise Enriqueho, kterou rozhodně hodlá použít. Ten měl s Alvesem opravdu výjimečný vztah, který se dá přirovnat ke vztahu Ronalda s Fergusonem. A byl to právě Enrique, kdo se s Danim osobně setkal v Turíně a nabídl mu možný návrat domů.