Manchester City překonal United a vyfoukl jim posilu! “Hrát za City je dar od Boha,” prohlásil troufale

1
2

14275


Nečekaný zvrat událostí se stal v přestupu hráče v Manchesteru. Hráč několikrát trénoval s týmem United a vedení se zamlouval, nakonec si však vybral klub City. Ještě si ani nezahrál debut v klubu “modré” části Manchesteru a už je u Rudých Ďáblů nenáviděn. O koho jde?

Mladíček je velkým příslibem do budoucnosti. Toho si nemohli nevšimnou movité kluby z Anglie. Dokonce se o hráče zajímala Barcelona. On však letěl směr anglická metropole. V Manchesteru si byl zakopat na tréninkové hřiště klubu z Old Trafford. Nakonec však podepsal smlouvu u klubu z Etihad Stadium. Jak troufalé.

ZDE je ještě v dresu United:

Gracias Dios ♥

A photo posted by Benja 🎩😇 (@benjagarre17) on


Jmenuje se Benjamin Garre, pochází z Argentiny a je mu patnáct let. V poslední době si velké kluby s pravidlem kupují velké talenty (takzvané wonderkid). Benjamin Garre je jedním z těch u kterého se maluje a rýsuje veliká úspěšná fotbalová budoucnost. Mladíček byl v rádiu přizván k rozhovoru, ve kterém si ještě více troufl ukázat pomyslný prostředníček klubu z Old Trafford.

Řekl: ,,Nemohl jsem si nechat ujít takovou příležitost od City. Každý hráč o tom sní. Je to dar od Boha.”

No zatím můžeme říct s určitostí jen jedno. V rudé části Manchesteru tento mladík určitě populární nebude. Uvidíme, zda se tento nákup City vyplatí.

Tady je v dresu své reprezentace:

Na další stránce přikládáme videa z jeho umu a fotbalového talentu.