Byl jsem alkoholik, přiznala rekordní posila Manchesteru City


19906


Chlast už poznal kariéru několika fotbalistům. Nejen legendárním střelcům Bestovi nebo Gascoignovi. Na dno se kvůli němu dostala i kdysi nejdražší posila Manchesteru City.

Když v roce 2008 přišel na Ostrovy, byl obletovaná hvězda. Jeho jméno plnilo titulky novin. Vždyť Brazilec Jo stál City rekordních 19 milionů liber. Očekávání nenaplnil, zklamal. Právě kvůli alkoholu.

“Začal jsem pít, pít, pít. Chtěl jsem pít až do rána,” svěřil se Jo v otevřeném rozhovoru pro brazilský list Globo. “Když jsem ráno vypadl z baru, hledal jsem další.”

GALERIE: Neymar odhalil novou kérku! Nohy mu zdobí nápis “Bůh vám žehnej”

Někdejší útočník CSKA Moskva se v Anglii trápil. Zatímco v Rusku nasázel třicet branek, v Premier League mu tu nešlo. Za City se trefil v lize jen jednou.

Výsledek obrázku pro manchester city jo

Jo nakonec vypadl ze základní sestavy, což jeho touhu po alkoholu ještě posílilo. “Když jsem nehrál, tak jsem začal pít i doma. A pak jsem šel teprve na skleničku někam ven,” líčil vytáhlý útočník.

Došlo to tak daleko, že Jo už neměl situaci pod kontrolou. “Alkohol vás nutí dělat věci, které dělat nechcete. Všechny priority šly stranou. Alkohol byl pro mě to nejdůležitější,” vysvětloval Jo.

Pogba je při sexu moc hlučný, nemůžeme spát, stěžují si sousedé záložníka United

29letý rodák ze Sao Paulo svou misi na Etihad Stadium ukončil v roce 2011, přičemž v průběhu kontraktu hostoval v Evertonu a Galatasarayi. A pak nabral směr domovská Brazílie.

Od letošního roku obléká dres čínského celku Jiangsu, kde konečně našel ztracenou pohodu. “Jsou to už dva roky, co jsem přestal pít. Myslím, že jsem o 100 procent lepší fotbalista,” uzavřel Jo, který nasbíral i přes své problémy s alkoholem dvacet startů za Kanárky.